MASZ PROBLEM ZE SKÓRĄ GŁOWY?

 Dobrze trafiłeś. Trychologia jest nową i ciągle rozwijającą się dziedziną nauki, leżącą na granicy medycyny estetycznej i dermatologii.

Trychologia jest nową i rozwijającą się dziedziną nauki, leżącą na granicy medycyny estetycznej
i dermatologii

Trychologia jest nową i ciągle rozwijającą się dziedziną nauki, leżącą na granicy medycyny estetycznej i dermatologii. Zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia i dolegliwościami takimi jak łuszczyca, łupież itp. Metoda ta jest bardzo skuteczna, ponieważ dzięki precyzyjnie stawianej diagnozie na podstawie wywiadu, badań analitycznych oraz badań skóry głowy i włosów wykonywanych za pomocą mikroskopu cyfrowego, pozwala na podjęcie odpowiedniej terapii i profilaktyki schorzeń skóry głowy i włosów. Trycholog z naszego salonu czeka na Państwa, by dostarczyć wszelkich niezbędnych informacji oraz udzielić konsultacji. Zapraszamy mieszkańców z miasta Katowice, całego Śląska oraz tych, którzy potrzebują fachowej pomocy w zakresie trychologii.

NOWOŚĆ! REGENERA ACTIVA – MIKROPRZESZCZEP KOMÓREK MACIERZYSTYCH

Regenera Activa to innowacyjny zabieg oparty o wykorzystanie autoprzeszczepu własnych komórek macierzystych (progenitorowych), pobranych z tego obszaru głowy, w którym nie występuje problem łysienia androgenowego.

Zabieg wykonywany jest jednorazowo, trwa około 45 minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji, pacjent może udać się od razu do domu. Oczekiwany efekt pojawia się po 30-60 dniach.

Zabieg Regenera Activa kierowany jest do osób z łysieniem androgenowym – zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Może być wykonany jako podstawowy element terapii. Najlepszym kandydatem do zabiegu jest osoba we wczesnych fazach łysienia androgenowego (drugi i trzeci stopień w skali Norwooda).

Zabieg wykonuje lekarz!
Umów się na konsultację do naszego Trychologa.

Low Level Laser Therapy w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność w różnych obszarach medycyny. Naświetlania lasera pomagają w leczeniu wielu schorzeń (nie tylko dermatologicznych, ale także np. neurologicznych), przyspieszają również gojenie się ran.

Wiele badan klinicznych wykazało, że światło lasera działa pozytywnie, także w leczeniu wypadania włosów. Urządzenia w których wykorzystano technologię LLLT już blisko dwie dekady temu znalazły swoje miejsce w wiodących klinkach na świeciespecjalizujących się w rozwiązywaniu problemów łysienia.

Czytaj więcej →

TRYCHOLOGIA

Konsultacja trychologiczna wraz z wideodermatoskopią (badanie skóry głowy i łodygi włosa – 60 min) -> 150 zł


 

Zabieg REGENERA ACTIVA komórkami macierzystymi (30 min) -> 6 000 

 


 

Mezoterapia skóry głowy (1 ampułka) XL Hair, Hair Care -> 500 zł

Mezoterapia skóry głowy (1 ampułka) Dr Cyj -> 650 zł 

 


 

 

 

ROZWIĄŻEMY TWÓJ:

problem wypadania włosów


problem łysienia


odrost włosów, które wypadły


problem łojotoku


problem łupieżu


problem przetłuszczających się włosów


problem łojotokowego zapalenia skóry


problem łuszczycy


problem atopowego zapalenia skóry


problem ciemieniuchy

Adres i kontakt

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;div style="display:inline;"&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;img height="1" width="1" style="border-style:none;" alt="" src="//www.googleadservices.com/pagead/conversion/869508155/?label=HnsXCLWqomsQu8jOngM&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;guid=ON&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;script=0"/&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;

ul. Panewnicka 201, Katowice 40-772
tel.: +48 32 428 20 07, +48 882 907 979
kontakt@panewnicka201.pl

Godziny otwarcia

Perfect Group Panewnicka 201
Poniedziałek – Sobota
08:00 – 20:00

Panewnicka 201 dla Was

Pin It on Pinterest