Dr n. o zdr. Barbara Szafarczyk-Mańkowska

Właściciel firmy:
Perfect Group od 2003 r.
Kliniki Zdrowia i Urody Panewnicka 201
Kliniki Trychologii

Dyplomowany trycholog. Adjunct w World Trichology Society USA, Member of International Association of Trichologists, Member of Societa Italiana di Tricologia Italy, Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. 

Ukończone uczelnie: Huntington University USA, International Association of Trichologists USA, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Akademia Ekonomiczna w Katowicach oraz Polski Instytut Dietetyki w Warszawie.

„Specjalizuję się w ocenie, diagnostyce oraz terapii schorzeń skóry głowy oraz włosów. Uważam, że tylko kompleksowe podejście do problemów związanych ze skórą głowy klienta i troska o cały organizm pozwoli cieszyć się zdrową skórą głowy oraz pięknymi włosami.
Włosy są odzwierciedleniem stanu naszego zdrowia. Aby włosy były w dobrej formie należy eliminować przyczynę ich złej kondycji i odpowiednio pielęgnować skórę głowy i mieszki włosowe.
Na bieżąco obserwuję światowe trendy i osiągnięcia nauki oraz metody leczenia skóry głowy oraz wypadania włosów, przy pomocy których jest szansa zahamować ten proces oraz spowodować wzrost włosów i przywrócić skórze głowy zdrowie.
Stale podnoszę poziom swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i szkoleniach oraz seminariach i konferencjach z zakresu dermatologii i trychologii”.

Barbara-Szafarczyk-Mankowska
Alicja

Alicja

Izabella

Izabella

Barbara

Barbara

Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających to wytworny kompleks, będący prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod pielęgnacji i leczenia skóry twarzy, skóry głowy oraz całego ciała. Nasi Klienci otoczeni są kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu fryzjerstwa, trychologii, kosmetologii, podologii, medycyny estetycznej, anti-aging, modelowania sylwetki, żywienia oraz wielu innych dziedzin. Panewnicka 201 prezentuje podejście holistyczne, wykraczające poza ramy konkretnej specjalizacji. Postrzega Klienta jako spójną całość, koncentrując się na osiągnięciu przez niego pełnej harmonii ciała i psychiki oraz uwzględniając w terapii szerszy kontekst pielęgnacyjny i zdrowotny.

Ideą Kliniki Zdrowia i Urody dla Wymagających Panewnicka 201 jest połączenie w jednej niepowtarzalnej przestrzeni kilku miejsc, które zaspokajają gusta zarówno amatorów innowacyjnego fryzjerstwa, wielbicieli medycyny naturalnej, kosmetyki, masaży, sportów i rzeźbienia sylwetki, koneserów doskonałej kawy oraz amatorów fit napojów.

Piękne nowoczesne wnętrza, wyjątkowa atmosfera oraz asortyment na światowym poziomie to wspólne cechy dla wszystkich trzech pięter naszego kompleksu.

Oddając się w ręce naszych specjalistów, Klient może być pewien, że w stopniowym, bardzo naturalnym, mało inwazyjnym oraz indywidualnym procesie pielęgnacyjnym i zdrowotnym – jego zdrowie i uroda rozkwitnie powtórnie, a długofalowe efekty przeprowadzonych zabiegów zatrzymają czas i przywrócą wrodzone piękno.

Zespół Panewnicka 201

Usługi dodatkowe

Depilacja laserowa

Studio masażu

Studio Fitness

Chirurgia estetyczna

Poradnia dietetyczna

Medycyna estetyczna