o nas

o nas


Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających
 to wytworny kompleks, będący prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod pielęgnacji i leczenia skóry twarzy, skóry głowy oraz całego ciała. Nasi Klienci otoczeni są kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu fryzjerstwa, trychologii, kosmetologi, podologii, medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia oraz wielu innych dziedzin. Panewnicka 201 prezentuje podejście holistyczne, wykraczające poza ramy konkretnej specjalizacji. Postrzega Klienta jako spójną całość, koncentrując się na osiągnięciu przez niego pełnej harmonii ciała i psychiki oraz uwzględniając w terapii szerszy kontekst pielęgnacyjny i zdrowotny.

Ideą Strefy Zdrowia i Urody dla Wymagających Panewnicka 201 jest połączenie w jednej niepowtarzalnej przestrzeni kilku miejsc, które zaspokajają gusta zarówno amatorów innowacyjnego fryzjerstwa, wielbicieli medycyny naturalnej, kosmetyki, masaży, sportów i rzeźbienia sylwetki, koneserów doskonałej kawy oraz win, jak i amatorów fit przekąsek.

Piękne nowoczesne wnętrza, wyjątkowa atmosfera oraz asortyment na światowym poziomie to wspólne cechy dla wszystkich trzech pięter naszego kompleksu.

Oddając się w ręce naszych specjalistów, Klient może być pewien, że w stopniowym, bardzo naturalnym, mało inwazyjnym oraz indywidualnym procesie pielęgnacyjnym i zdrowotnym  – jego zdrowie i uroda rozkwitnie powtórnie, a długofalowe efekty przeprowadzonych zabiegów zatrzymają czas i przywrócą wrodzone piękno.

Barbara Szafarczyk-Mańkowska | Właściciel

Właściciel firmy Perfect Group od 2003 r.
Ekspert w dziedzinie trychologii.
Adjunct w World Trichology Society USA, Member of International Association of Trichologists, Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Konsultant artykułów i poradników z dziedziny trychologii. Prelegent spotkań edukacyjnych. Wieloletni szkoleniowiec. Nauczyciel akademicki.

„Specjalizuję się w ocenie, diagnostyce oraz terapii schorzeń skóry głowy oraz włosów. Uważam, że tylko kompleksowe podejście do problemów związanych ze skórą głowy klienta i troska o cały organizm pozwoli cieszyć się zdrową skórą głowy oraz pięknymi włosami.
Włosy są odzwierciedleniem stanu naszego zdrowia. Aby włosy były w dobrej formie należy eliminować przyczynę ich złej kondycji i odpowiednio pielęgnować skórę głowy i mieszki włosowe.
Na bieżąco obserwuję światowe trendy i osiągnięcia nauki oraz metody leczenia skóry głowy oraz wypadania włosów, przy pomocy których jest szansa zahamować ten proces oraz spowodować wzrost włosów i przywrócić skórze głowy zdrowie.
Stale podnoszę poziom swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i szkoleniach oraz seminariach i konferencjach z zakresu dermatologii i trychologii. Jestem absolwentką trychologii w WSIiZ, specjalistką trychologii medycznej”.

BARBARA

BARBARA

Projektowanie graficzne

Barbara Łukasik-Razowska – Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Radia i Telewizji oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Technicznej na Wydziale Architektury Wnętrz.
Projektant z kilkunastoletnim stażem w projektowaniu graficznym, internetowym, marketingu oraz właściciel studia BR design.
„Jestem szczęśliwa, mając okazję pracować dla niezwykłych ludzi i firm, które pozwalają mi rozwijać się i pogłębiać wiedzę oraz doświadczenie. Mam ogromną przyjemność współpracować z Perfect Group od ponad 10-ciu lat i realizować niebanalne projekty.
Pasjonuje mnie tworzenie nowoczesnych oraz funkcjonalnych projektów, które wzbudzają emocje”.

IGA

IGA

Obsługa Klienta

Radosna, kontaktowa, zawsze uśmiechnięta. Pracę z ludźmi uważa za swoje przeznaczenie. Cechuje ją dobra organizacja pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów. Współpracownicy cenią jej gotowość do pomocy, szczerość i optymizm.
Prywatnie matka sześcioletniego urwisa. Ciepły, rodzinny dom uważa za priorytet. Pasjonatka książek, przede wszystkim kryminałów. Jej hobby to trenowanie na siłowni. Motywuje ją to do działania. Cały czas wyznacza sobie nowe cele do osiągnięcia. Uwielbia tańczyć, relaksuje sie przy dźwiękach muzyki deep house.

ALICJA

ALICJA

Fryzjerka

Ambasadorka koloryzacji marki Davines. Jej bogate 20-sto kilkuletnie doświadczenie połączone z nieograniczoną wyobraźnią i idealnym wyczuciem sprawia, że każda stylizacja jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Mistrzyni metamorfoz mogąca pochwalić się osiągnięciami w najbardziej prestiżowych konkursach. Mistrzowsko łączy klasykę z nowoczesnością. Realizatorka wyobrażeń klientek nawet najbardziej wymagających. Cechuje ją rzetelność, kreatywność i perfekcja działania. Ambicją jest utrzymanie najwyższego poziomu usługi. Prywatnie lubi sport, zdrowe odżywianie i bycie fit babką :). Optymalizuje ją staranie się we wszystkich aspektach obsługi, wiedząc że zadowolony klient jest najlepszą wizytówką salonu.

MAGDALENA

MAGDALENA

Fryzjerka

Stylistka fryzur z 15-letnim doświadczeniem. Jej pasją jest fryzjerstwo klasyczne oraz nowoczesne. Specjalistka w kokach, upięciach, farbowaniu oraz strzyżeniu. Umiejętność wczucia się w osobę sprawia, że wie czego oczekuje, a tym samym pokazuje jak koloryzacja i strzyżenie będzie współgrało z całością. Udział w licznych szkoleniach i konkursach sprawia, że jej warsztat jest wciąż ulepszany. Prócz fryzjerstwa interesuje się modą, stylizacją, dekoracją wnętrz oraz przedwojenną fotografią. Kocha zwierzęta i wypoczynek z rodziną na łonie natury. Jest mamą dwójki dzieci, z czego jest bardzo dumna. Rodzina to najważniejsza część jej życia. Uważa że tylko umiejętność połączenia dwóch miłości – rodziny oraz pasji jaką jest fryzjerstwo, daje nam możliwość spełnienia.

KASIA

KASIA

Fryzjerka

Stylistka fryzur damsko-męskich z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie czuje się w strzyżeniu klasycznym i nowoczesnym oraz koloryzacji. Berze czynny udział w wielu szkoleniach branżowych aby stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.
Profesjonalne podejście do Klientów sprawia, że każdy kto trafi na jej fotel poczuje się fachowo obsłużony i zadowolony z metamorfozy. Prywatnie wesoła, energiczna i kochająca mama oraz miłośniczka zwierząt.

OLGA

OLGA

Lekarz medycyny estetycznej

Olga Tomasik – Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale stomatologicznym oraz Podyplomowych Studiów Medycyna Estetyczna na GWSH w Katowicach.
„Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych
zjazdach i konferencjach w kraju i za granicą, dzięki czemu mam okazje
teoretycznie i praktycznie poznawać najnowsze metody leczenia w
dziedzinie medycyny estetycznej.
Od 2005 roku zajmuję się medycyną przeciwstarzeniową wprowadzając
nowoczesne metody niwelujące objawy niedoskonałości i starzenia skóry.
Specjalizuję się w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy i ciała”.

IZABELLA

IZABELLA

Spec. Mezoterapii | Trycholog

Mgr Izabella Krysiuk specjalista mezoterapii/trycholog. Ukończyła studia magisterskie na wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo.
Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie mezoterapii igłowej i mikroigłowej (dermapen, dermaroller) oraz mezoterpaii osoczem bogatopłytkowym (PRP) tzw. „Wampirzy lifting”, lipolizie iniekcyjnej.
Stale podnosi swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.
Jej szczególna pasja do zawodu jest priorytetem i przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz miłą atmosferę. Zawsze uśmiechnięta, dokładna, ceni pracę z ludźmi.

MAREK

MAREK

Masażysta

Dyplomowanym Technik Masażysta. Wykonuje masaże: Klasyczny / Leczniczy / Sportowy / Kosmetyczny / Relaksacyjny / Drenaż limfatyczny / Masaż bańką chińską / Podstawy refleksoterapii.
„Od dawna wiedziałem, że pomaganie drugiej osobie daje mi radość i satysfakcję, dlatego postanowiłem wybrać kierunek, w którym czuję się najlepiej. Masażysta podczas pracy staje się również psychologiem, musi umieć słuchać, doradzić, powiedzieć dobre słowo. Uważam, że praca, która staje się jednocześnie Twoją pasją, to najlepsze co może w życiu Ci się przytrafić.
Dlatego jeśli coś Ci dolega, nie pozwala spokojnie zasnąć, funkcjonować podczas całego dnia, a może po prostu chcesz się zrelaksować, na chwilę zapomnieć o męczących Cię problemach, zapraszam serdecznie do mnie na masaż, a przekonasz się ile dobrego płynie z tej metody rehabilitacji, relaksu i odprężenia”.

MICHAŁ

MICHAŁ

Trener

„Pasjonatem sportu jestem od zawsze, ale kulturystyką i fitnesem żyję od 5 lat. Od 4 lat pracuję w branży zajmując się praktycznie wszystkim co potrzebne do kształtowania sylwetki i ducha.
Posiadam certyfikaty z treningów kulturystycznych, przygotowania motorycznego, masażu powięziowego, stretchingu, jak i boksu, dietetyki oraz treningu elektrostymulacji mięśni EMS.
Specjalizuję się również w pracy z klientami z problemami endokrynologicznymi. Potrafię zadbać o kompleksowy rozwój sylwetki, przy zachowaniu najważniejszego – zdrowia! Zapraszam do współpracy juz dziś!”

DELFIN

DELFIN

Trener

Licencjonowany trener personalny, specjalista w ogólnie pojętej rekreacji i sporcie, student Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki.
„Zagadnieniami związanymi z treningiem interesuję się od ponad 5 lat. Pomagam w wypracowaniu zdrowego ciała oraz ducha nie tylko klasycznym treningiem, ale również poprzez udzielanie licznych porad i sugestii dotyczących zdrowego funkcjonowania, diety i suplementacji na co dzień. Posiadam uprawnienia trenerskie Sportów Siłowych – specjalność Trener Osobisty oraz Kinezykogerentoprofilaktyki. Na PANEWNICKIEJ 201 jestem specjalistą z zakresu elektrofitness – EMS X-Body. Prywatnie miłośnik motoryzacji, sportu i innych typowo męskich zainteresowań”.

Adres i kontakt

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;div style="display:inline;"&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;img height="1" width="1" style="border-style:none;" alt="" src="//www.googleadservices.com/pagead/conversion/869508155/?label=HnsXCLWqomsQu8jOngM&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;guid=ON&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;script=0"/&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;

ul. Panewnicka 201, Katowice 40-772
tel.: +48 32 428 20 07, +48 882 907 979
kontakt@panewnicka201.pl

Godziny otwarcia

Perfect Group Panewnicka 201
Poniedziałek – Sobota
08:00 – 20:00

Panewnicka 201 dla Was

Pin It on Pinterest