Nowoczesny Fitness

BUDOWANIE MIĘŚNI

Elektrody w kombinezonie umieszczane są na ciele, bezpośrednio nad każdą główną grupą mięśni, więc wszystkie impulsy osiągają bezpośrednio cel, również mięśnie położone głębiej. Stymuluje to ich dokrwienie i dokrwienie tkanki łącznej, dzięki czemu skóra staje się bardziej wyrazista i bardziej jędrna.

POPRAWA POSTAWY

Korzystanie z systemu EMS pomaga w poprawie Twojej postawy, ponieważ specjalne programy treningowe zawierają ćwiczenia dla pleców, ich dolnej części, mięśni brzucha, a także ramion.

OSIĄGNIJ STONOWANE, SPRAWNE CIAŁO

Trening siłowy całego ciała w systemie EMS, połączony z sesjami cardio, może pomóc w kształtowaniu mięśni, spalaniu tłuszczu i redukcji cellulitu. Wzmocnieniu ulega krążenie w mięśniach i tkankach łącznych, co pozwala również na ujędrnienie skóry.

BEZPIECZNE STAWY

W przeciwieństwie do regularnego treningu z ciężarami, trening w systemie EMS nie powoduje dodatkowego obciążenia Twoich stawów i przy wsparciu trenera może być prowadzony również po urazie lub nawet z bólem stawów.

ZRÓWNOWAŻONY SYSTEM MIĘŚNIOWY

System EMS może być skutecznie wykorzystany w przypadku zaburzeń równowagi mięśniowej lub niedostatecznie rozwiniętych niektórych mięśni ciała (praca biurowa). Koncentracja uwagi na odpowiednich grupach mięśni jest łatwa dzięki profesjonalnemu umieszczeniu elektrod w kombinezonie treningowym XBody.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Na brak czasu narzekamy szczególnie we współczesnych warunkach życia. Dzięki systemowi EMS możesz osiągnąć efekty 90-minutowego treningu w ciągu zaledwie 20-25 minut, w tym ćwiczenia wzmacniające i sesję kardio zgodnie z Twoimi preferencjami. Tradycyjny trening fitness z rozgrzewką trwa średnio od 1 do 1,5 godziny. Aby widzieć i czuć efekty, trzeba trenować przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, więc potrzebny czas w ciągu tygodnia wyniesie kilka godzin.

CENNIK KARNETÓW

8 TRENINGÓW
pakiet ważny 30 dni

880 zł brutto
cena regularna 1000 zł

110 zł
cena jednostkowa

16 TRENINGÓW
pakiet ważny 60 dni

1600 zł brutto
cena regularna 1800 zł

100 zł
cena jednostkowa

24 TRENINGI
pakiet ważny 90 dni

2100 zł brutto
cena regularna 2400 zł

87,50 zł
cena jednostkowa

UWAGA

TRENING JEDNORAZOWY Z TRENEREM PERSONALNYM (poza pakietem) – 199 zł
CENA ZAKUPU STROJU (na własność) – 159 zł
WYPOŻYCZENIE STROJU I RĘCZNIKA (podczas każdego treningu) – 20 zł

Adres i kontakt

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;div style="display:inline;"&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;img height="1" width="1" style="border-style:none;" alt="" src="//www.googleadservices.com/pagead/conversion/869508155/?label=HnsXCLWqomsQu8jOngM&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;guid=ON&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;script=0"/&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;

ul. Panewnicka 201, Katowice 40-772
tel.: +48 32 428 20 07, +48 882 907 979
kontakt@panewnicka201.pl

Godziny otwarcia

Perfect Group Panewnicka 201
Poniedziałek – Sobota
08:00 – 20:00

Panewnicka 201 dla Was

Pin It on Pinterest