INNOWACYJNE FRYZJERSTWO

Chcesz zdecydować się na zmianę?

Panewnicka 201 to właściwy adres. Od ponad 18 lat skutecznie odmieniamy i pielęgnujemy nasze Klientki. Stworzyliśmy przejrzysty cennik, który pozwala indywidualnie dobrać usługę i specjalistę do Twoich potrzeb. Fryzura na czerwony dywan, look na biznesowe spotkanie, a może przejście z jednego etapu życia w kolejny, czyli metamorfoza – powiedz, że chcesz się zmienić – chętnie pomożemy.

Nasz zespół wchodzi w skład kadry szkoleniowej m.in. z zakresu technik strzyżenia, farbowania oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy. Posiadamy wysokiej jakości produkty i najnowocześniejszy sprzęt niezbędne do wykonania usługi na najwyższym poziomie. 

Jesteśmy jedynym autoryzowanym salonem znanych marek, m.in.: Tokio INKARAMI, Davines, DSD, CRLab, Balmain Hair Couture w Katowicach. Sustainable Beauty – Zrównoważone Piękno – to motto przewodnie marki Davines, z którym się utożsamiamy.
Karta etyczna firmy Davines: „Naszym celem nie jest być największą, ale najpiękniejszą i najbardziej etyczną marką pielęgnacji włosów na świecie”, jest również naszą kartą.

OFERTA I CENNIK

UMÓW WIZYTĘ

WYBIERZ ZABIEG I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

tel.: 32 428 20 07 | +48 882 907 979